ozgemgroup@outlook.com 0(552)2000247 / 0(242)2480247

İLAÇLAMA 

Böcekler her yerde ortaya çıkabilen canlılardır. Birçok farklı böcek türü vardır ve bu türler yaşam alanlarında ortaya çıkarak rahatsız edici olabiliyor. Böcekler özellikle yiyecek ve içecek bulunan alanlarda yoğunlaşır. Buna sadece ev değil, gıda üreten fabrikalar, gıda satışı yapan dükkanlar da dahildir. Aynı zamanda farklı iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde ve benzeri yerlerde de böceklenme sorunu meydana gelebilir. Böceklenme sorununu için ise ilaçlama yapılması gerekir. İlaçlama sonrası böcekler öldürülebilir ve uzak tutulabilir. Böceklerden kurtulmak için en etkili yol ilaçlama olarak ön plana çıkar. Böcekler ilaçlama işlemi sonrasında uzun bir süre tekrar ortaya çıkmaz.Özgem İlaçlama & Dezenfeksiyon firması olarak sizlere bu hizmeti veriyor ve böceklerin kesin olarak ortamdan uzaklaştırılmasını profesyonelce sağlıyoruz. Firmamız, sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak Urla için uzun süredir bu hizmetleri vermeye devam ediyor ve sizler için faydalı oluyor.

İLAÇLAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

İlaçlama işlemi oldukça detaylı bir işlemdir. Göründüğü kadar kolay değildir ve deneyim gerektiren önemli bir iştir. İlaçlama yapılmadan önce böcek sorununun nerede olduğu ile ilgili bilgiler edinilir. Daha sonra uzman personeller tarafından gerekli giysiler giyilir ve ekipmanlar ile ilaç hazırlanarak alana gidilir. İlaçlama sırasında yetkili personel harici kimse alanda bulunmaz. Kıyafetleri giyen ve her şeyi hazırlayan personeller, ilaçlama işlemine planlı bir şekilde başlar. Detaylı ve etkili bir ilaçlama sonrasında ise ortamdan çıkılır. İlaçlama yapılan alana bir süre girilmemesi gerekir. Alana bağlı olarak bu süre bazen değişebilir. Personel ekipleri, ilaçlama işlemi ile böcek sorununa kesin bir çözüm getirir.

İlaçlama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Böcekler için yapılan ilaçlama işlemi, böcek sorunu yaşanan ortama göre farklı sürelerde bitirilir. Evlerde yapılan bir ilaçlama ile fabrikalarda yapılan ilaçlama aynı değildir. İlaçlama yapılacak alan ne kadar büyük olursa, ilaçlama süresi de o kadar uzar. Ancak firmamız hem uzman ekipleri hem de kaliteli hizmeti sayesinde hızlı bir şekilde ilaçlama yapıyor ve böcek sorununun kısa süre içinde giderilmesini sağlıyor.Özgem İlaçlama & Dezenfeksiyon firmamız, Urla’da bu hizmeti en iyi şekilde sunar ve ortamın mümkün olan en kısa süre içinde böceklerden arındırılmasını sağlar. Bir alanın böceklerden arındırılması için kaliteli hizmet almak en önemli unsur olarak gösterilebilir. Bunun yanında hızlı işlemler de sizler için faydalı olur. Firmamız ilaçlamayı hızlı bir şekilde tamamlayarak böceklerin yüzde yüz yok edilmesinde etkili olur.

Böcek İlaçlama İşleminin Fiyatları Ne Kadardır?

Urla’da böceklerin yok edilmesi için gerekli ilaçlama hizmeti almak mümkündür. İlaçlama işlemi bazı ekipmanlar kullanılarak yapılır. Aynı zamanda böcekler üzerinde fazlasıyla etkili olan kaliteli ilaçlar tercih edilir. Firmamız böcek ilaçlama işlemlerini Urla’da uzman kadrosu ve en kaliteli ilaçlar ile veriyor. Böcek ilaçlama işleminin fiyatları, çeşitli unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Fiyatları belirleyen en temel unsur, ilaçlama yapılacak olan alandır. Alan büyüklüğü fiyata doğrudan etki eder. Kullanılan ilaç miktarı, ilaçlama için çalışan personellere ve çalışma süresinde de bağlı olarak fiyat belirleniyor. Özgem İlaçlama & Dezenfeksiyon firması olarak sizlere gayet uygun fiyatlar ile böcek ilaçlama hizmeti vermek için faaliyet gösteriyoruz. Firmamız tarafından sunulan uygun fiyatlar sayesinde ilaçlama işlemi için fazla bir para harcamanız gerekmez. Bütçenize uygun bir ilaçlama hizmeti almak ve aynı zamanda böceklerden tamamen kurtulmak için firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz. Firmamız sizleri de düşünerek verdiği bu hizmetler sayesinde sektörde fazlasıyla ön plana çıkar ve avantajlı ilaçlama firmaları arasında yer alır.

İnsanların iş ve yaşam alanları zaman zaman zararlı böcek ve kemirgen problemine uğrar. Böceklerin hem huzursuzluk veren, hem de sağlığı tehdit eden yanlarından dolayı insanlar böcek ilaçlamalarını zorunlu olarak yaptırırlar. Kimileri ise çok daha sık ve periyodik olarak ilaçlama yaptırabilirler. Çünkü bu şekilde psikolojik açıdan daha rahat hissederler. Yani kısacası, ilaçlama işlemleri her evde, her iş yerinde zaman zaman uygulanır. Güzel Antalya'mızın bu problem sıklıkla yaşanmaktadır. Özgem İlaçlama & Dezenfeksiyon, bu problemi ortadan yok edecek güçte ve başarıdadır. Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasının tümü Urla’da gerçekleşmektedir. Urla’da ilaçlama firmaları kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Sıklıkla tercih edilen ilaçlama firmalarına göz atıldığı zaman hem kalıcı çözümler sunan, hem de doğru ilaç ve metotları kullanarak genel anlamda halk sağlığına dikkat eden tecrübeli ilaçlama ekipleri ile karşılaşıldığı görülür. Ve Antalya’da böcek ilaçlama fiyatları alanın m2 ’sine göre belirlenmektedir. Kaliteli bir ilaçlama firması olunduğunun göstergesi olarak ilk başta yapılan keşif gezileri oldukça dikkat çekicidir. İlaçlama firmaları bu noktada özellikle dikkat ederken, böcek ilaçlama uygulamalarından önce ev halkını ya da iş yeri sahiplerini bilgilendirmek de oldukça gereklidir.

 ÖZGEM İLAÇLAMA DEZENFEKSİYON

0850 303 62 03

0552 200 02 47