ozgemgroup@outlook.com 0(552)2000247 / 0(242)2480247
March 27, 2020 - BY Admin

KORONADAN DEĞİL KANSERDEN ÖLECEĞİZ

Koronovirüsün yayılması ile birlikte bütün sektörlerin dezenfekte adı altında çalışmasını ifade eden Özgem İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firması sahibi Tolga Durmuş.

Dünyada yaygınlaşan ve gün aşırı ölüm haberlerinin alındığı koronovirüs halinde dezenfekte işlemi yapan işte da beraberinde artmaya başladı. Berberlerin, oto yıkamacıların bile artık dezenfekte adı altında iş yaptığına dikkat çeken Özgem İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firması sahibi Tolga Durmuş, milletin kansere yakalanma riskini artabileceğinden endişe etti.

Özgem İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmasınında Sahibi olan Tolga Durmuş Uyardı;

Sevgili Biyosidal Uygulamacı arkadaşlar ve içerisinde bulunan Vahim durumdan ödeme çıkaran Ruhsatsız ve yetkisiz Fırsatçılar; Etken Madde olarak sağlık bakanlığı ruhsat / etiket veya biyosidal belge olmayan ürünler kullanmayın. Bilimsel girer olun.

Ayrıca anti bakteriyel bir ürün anti viral olarak kullanamazsınız, mesela quarterner amonyum türevleri veya klorhegzidin, zefiran gibi moleküller anti bakteriyeldir ama virüs öldüremezler. Alkol bazlı dezenfektanlar en az% 70 alkol içeriğili olmalı ve sulandırılmıyor, hidrojen peroksit yanlız veya kolloidal gümüşlüler, N alkil di metil klorür, Hipoklöröz asit ve benzeri antiviral dezenfektanlar, 0,3 sodyum hipoklorit kullanılır ama cihaz çözeltisi çöken oluşan% 0,3 etkili olmayanların yapmayın. % 70 lik alkollü dezenfektanı da sulandıramazsınız, çözüm yapar virüs ölmez herşey boşa gitmiş olur kazanacağınız da haram olur ayrıca ortamdaki virüsün bulaştığı insan zarar göreceği tüm zararın sebebi siz oldum. zannetmeyin.Ayrıca Sıralamış Olduğum Etken Maddeleri Okuyamadınız veya okuduğunuzdan bir şey anlamadıysanız Durum Dahada Vahim Eğer böyle bir durumdadır LÜTFEN DEZENFEKSİYON İLAÇLAMA YAPMAYIN !! Çünki Siz Bir Biyosidal ürün uygulayıcı değilsinizdir ve eğitiminiz yok demektir. İnsanmız Allah Korusun Corona (Covid-19) öldürmezse, sizin gibi merdiven altı fırsatçılar kanserden Öldürecek ..

Tüm Halkımızdan Ricamızdır Uygulama Yapıcıcağınız Kişi ve Kurumlardan Yetki Belgesi, Ruhsat izin Belgesi ve Kullanılan Ürünler MSDS Raporları ile beraberinde Ürün Halk Sağlığı Ruhsatlarını İsteyin Çevremiz, Sağlığımız ve gelecek Nesiller için Bu Çok çok Önemlidir .. Hepimize Sağlıklı Mutlu Huzurlu Ömürler Dilerim ..

'Hber Kaynağı: http://akdenizsonhavadis.com/haber-4381-koronadan_degil_kanserden_olecegiz.html